Polish (Poland)English (United Kingdom)

  
O firmie

Fabryka MeblostefFabryka mebli MEBLOSTEF została założona w 1984 r. przez Stefana Przepiórskiego. Początkowo meble tworzone były z myślą o społeczności lokalnej, ale wraz z narodzinami polskiej wolności gospodarczej, rosnącym zapotrzebowaniem na różnorodne produkty meblarskie, pasja stała się sposobem na życie. Dzisiaj, dzięki oferowanej przez nas jakości, przystępnej cenie, nowoczesnej technologii produkcji oraz lojalności stałych klientów MEBLOSTEF jest jedną z najprężniej rozwijających się firm meblarskich na Dolnym Śląsku.

Po 28 latach wdrażania nowych idei i doskonalenia naszych produktów jesteśmy zaszczyceni możliwością zainteresowania Państwa szeroką gamą najwyższej jakości Mebli. Pomimo silnej konkurencji w Our PhD research paper writing service can help you complete your work properly. branży meblarskiej, precyzja wykonania wraz z idealnym stosunkiem jakości do ceny stawia nas w czołówce największych firm na rynku. Wierzymy, że wysoko wykwalifikowani rzemieślnicy, nowoczesna technologia, doświadczenie oraz polityka obopólnych korzyści to podstawowe wartości jakich poszukują klienci.

fabryka meblostefZ prawie 500-set produktami dostępnymi od zaraz, różnorodnością kolorów i tekstur, oraz możliwością tworzenia mebli „szytych na miarę”, czujemy że jesteśmy w stanie spełnić każde Państwa życzenie, służyć pomocą od konceptu aż po wykonanie. Dokonamy tego używając własnych środków, lub poprzez naszych biznesowych partnerów.

SZCZYCIMY SIĘ

Nasza firma umeblowała Akademicki Szpital Kliniczny we Wrocławiu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu, Zakład Energetyczny i Bibliotekę Publiczną w Gorzowie Wielkopolskim, Bank Pekao S.A. we Wrocławiu, Bank PKO BP w Wałbrzychu, salon samochodowy TOYOTA Nowakowski w Wałbrzychu, Urząd Miasta w Wałbrzychu, Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, hotel „Sandra” w Pogorzelicy, i wiele innych. Zrealizowaliśmy wiele projektów zagospodarowania wnętrz hoteli, aptek, restauracji, małych i dużych biur. Dzięki rozbudowanej sieci kontrahentów i wynegocjowanym warunkom współpracy jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę w preferencyjnych cenach.

fabryka meblostef wnętrzefabrykaFabryka Meblostef

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Z chęcią odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej oferty i potencjalnej współpracy. Z przyjemnością zaprezentujemy ofertę w rozmowie telefonicznej lub bezpośrednio u Państwa w firmie. Zachęcamy także do wizyty u nas.

fabryka meblosteffabryka meblostef wnętrze


All right reserved        MEBLOSTEF 2019
Nowosć enter office